BARBRO LINJER. "Iris", olja på duk, signerad samt daterad 1987.

296736. BARBRO LINJER. "Iris", olja på duk, signerad samt daterad 1987.

31 x 40 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 40 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 3 300