TALLRIKAR, 9 st, porslin, empire, Frankrike 1800-talets första hälft, proveniens Krapperups Slott.

296693. TALLRIKAR, 9 st, porslin, empire, Frankrike 1800-talets första hälft, proveniens Krapperups Slott.

Tallrikar, 9 st, djupa, Frankrike 1800-talets första hälft
Diameter 22 cm.

5 st Krackelerade, 2 st med kantnagg.
3 st med fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22 cm.

3 st med fotringsnagg.

Antal besök: 794