Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, Rölakan, signerad GG, Gitt Grännsjö-Carlsson, 243 x 165 cm.
296654. MATTA, Rölakan, signerad GG, Gitt Grännsjö-Carlsson, 243 x 165 cm.
Rosa bottenfärg.
Fläckar slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rosa bottenfärg.
Fläckar slitage.
Gomér & Andersson Linköping
428