KISTA/SCHATULL, på senare benställning. 1600/1700-tal.

296619. KISTA/SCHATULL, på senare benställning. 1600/1700-tal.

Längd 69 cm höjd 73 cm.
Finns inskription anno 1681.

Renoverat slitage repor slagmärken kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 69 cm höjd 73 cm.
Finns inskription anno 1681.

Antal besök: 691