URNA samt VASER, 3 st, metall, keramik, 1900-tal.

296602. URNA samt VASER, 3 st, metall, keramik, 1900-tal.

Med delar i metall samt polykromt bemålad keramik.
Urna, Bredd:17,5, Höjd: 18 cm
2 Vaser, Höjder: 22 cm.

Bruksslitage, bucklor på vaser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urna, Bredd:17,5, Höjd: 18 cm
2 Vaser, Höjder: 22 cm.

Antal besök: 715