HÄNGE, 18K rödguld med syntetiska spineller. Vikt 7,3 g.

296582. HÄNGE, 18K rödguld med syntetiska spineller. Vikt 7,3 g.

Höjd 44 mm. Oktagonalt facettslipad samt runda facettslipade spineller.

Bruksslitage. Fåtal nagg på stenar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 837