Grundig, två kulboxar, modell 'Audiorama 9000'.

2965321. Grundig, två kulboxar, modell 'Audiorama 9000'.

Tysk design, byggår: 2009 -. Färg: vit, med stativ
cca H. 100 cm, diameter 30 cm.

Tecken på slitage, repor på foten, smutsigt tyg. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 351