ADOLF FREDRIK. Dokument, egenhändigt undertecknat och daterat 18 juli 1763.

296526. ADOLF FREDRIK. Dokument, egenhändigt undertecknat och daterat 18 juli 1763.

Medeltidslatin. Fri översättning medföljer (ej skriven av auktionsfirma).
Bladstorlek 32 x 20 cm.

Åldersslitage, småskador, vikmärken, gulnat, sigill skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 32 x 20 cm.

Antal besök: 819