MÄSSINGSLJUSSTAKAR, 4 par (eller snarlika), 18/1900-tal.

296481. MÄSSINGSLJUSSTAKAR, 4 par (eller snarlika), 18/1900-tal.

Höjd 11 - 22,2 cm.
Höj och sänkbara ljusstakar märkta Skultuna, 1607, 1977 samt 1978.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 - 22,2 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 1 032