HOLGER PERSSON. Skulptur, kvinna, signerad.

296460. HOLGER PERSSON. Skulptur, kvinna, signerad.

Höjd 38 cm
Bredd 25 cm.

Åldersslitage.
Färgbortfall samt smärre nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm
Bredd 25 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 5 744