CARL HARRY STÅLHANE. VAS, stengods, atelje Rörstrand, signerad.

296422. CARL HARRY STÅLHANE. VAS, stengods, atelje Rörstrand, signerad.

Höjd 23, diam 13 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23, diam 13 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 754