FÖNSTER med KARMAR, 4 par, 1800-talets mitt.

296413. FÖNSTER med KARMAR, 4 par, 1800-talets mitt.

Öppningsbara ramar, 6 glas i varje fönster, totalt 48 glas.
Fönstermått (stängda): 130 x 44 cm. Karmmått: 138 x 105 cm. Friskt virke.

Åldersslitage, färgsläpp. 5 skadade glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 034