DIVERSE DOSOR/SKRIN, med mera, ca 18 st, trä, masur, pärlemor samt ben, 18/1900-tal.

296405. DIVERSE DOSOR/SKRIN, med mera, ca 18 st, trä, masur, pärlemor samt ben, 18/1900-tal.

Från Sverige samt Mellanöstern.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 097