ELSA STACKELBERG. trädgårdsmöbel, 3 delar, " Fri Form " 1900-talets andra hälft.

296393. ELSA STACKELBERG. trädgårdsmöbel, 3 delar, " Fri Form " 1900-talets andra hälft.

Soffa, 3 sits, hjul bakben, teak.
Längd 184 cm
Fåtölj
Fotpall
Medföljer produkt katalog.

Bruksslitage, senare målning, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 184 cm
Fåtölj
Fotpall
Medföljer produkt katalog.

Antal besök: 1 539