ESKIL NORDELL. "Flickor S:t Tropez", Olja på pannå, signerad.

296357. ESKIL NORDELL. "Flickor S:t Tropez", Olja på pannå, signerad.

Titel a tergo.
59.5 x 29.5 cm.

Smärre färgbortfall.

Eskil Nordell (1921–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Titel a tergo.
59.5 x 29.5 cm.

Smärre färgbortfall.

Eskil Nordell (1921–2001)

Antal besök: 1 018