HALVBÅTSMODELL, "Glenda", målat trä, sent 1900-tal.

296356. HALVBÅTSMODELL, "Glenda", målat trä, sent 1900-tal.

Längd 104 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 104 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 844