LARS ANDERSSON BJÖNNI. olja på duk, "Måsar i flykt" , signerad L. Andersson.
296330. LARS ANDERSSON BJÖNNI. olja på duk, "Måsar i flykt" , signerad L. Andersson.
79,5x100 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
79,5x100 cm.
Obetydligt slitage.
Leiflers Auktionshus
1 468