KORKSKRUVAR, 7 st, tenn, stål samt järn, 1900-talets första hälft.

296292. KORKSKRUVAR, 7 st, tenn, stål samt järn, 1900-talets första hälft.

Längd 10,5 - 12,7 cm.

Bruksslitage, kromsläpp, delvis avbrutna spetsar, 1 st med misshandlad skruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10,5 - 12,7 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 824