TELEFON, bordstelefon, "Taxen", LM Ericsson.

296282. TELEFON, bordstelefon, "Taxen", LM Ericsson.

Höjd 34 cm.

Bruksskick
Slitage
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm.

Bruksskick
Slitage
Ej funktionstestad.

Antal besök: 4 215