KORKSKRUV, Tenn, Bulls, 1900-talets första hälft.

296271. KORKSKRUV, Tenn, Bulls, 1900-talets första hälft.

I form av Karl Alfred. H 13.

Slitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av Karl Alfred. H 13.

Slitage, fläckar, repor.

Antal besök: 1 957