BYRÅSPEGEL,Kal-Johan 1800-tal.

29625. BYRÅSPEGEL,Kal-Johan 1800-tal.

Mahogny/björk med liten låda i sargen.Pelare med svärtade knoppar och oktogonala fotstycken.

Fanersläpp på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanersläpp på skivan.

Antal besök: 1 091