DIVERSE FICKKNIVAR, med mera, ca 17 delar, 18/1900-tal.

296247. DIVERSE FICKKNIVAR, med mera, ca 17 delar, 18/1900-tal.

Ca 12 st fickknivar
1 st nagelklippare
1 st kapsylöppnare
1 st hopfällbar sax
1 st okänt instrument, (ej komplett), silver, 1834.
Samt 1 st instrument märkt Singer, okänd funktion.

Bruksslitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 12 st fickknivar
1 st nagelklippare
1 st kapsylöppnare
1 st hopfällbar sax

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 807