BO CRONQVIST/OLLE BERLIN. Parti konst (2). Vid fönstret. Färgetsning. Signerad och daterad 1979. 44/50. Utsikt över havet, Färglitografi, Signerad. EA XXIII/XXXV.
29622. BO CRONQVIST/OLLE BERLIN. Parti konst (2). Vid fönstret. Färgetsning. Signerad och daterad 1979. 44/50. Utsikt över havet, Färglitografi, Signerad. EA XXIII/XXXV.