SILVERFÖREMÅL, 11 delar, 1900-tal, vikt totalt ca 440 gram.

296171. SILVERFÖREMÅL, 11 delar, 1900-tal, vikt totalt ca 440 gram.

Skedar, skål, ljustake m.m.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skedar, skål, ljustake m.m.

Slitage, skador.

Antal besök: 361