BORD, med lyrfot, 1900-tal.

BORD, med lyrfot, 1900-tal.
296133. BORD, med lyrfot, 1900-tal.

LÄngd 54, bredd 40, höjd 72 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 980