SMÖRASK, kalksten, allmoge, tidigt 1800-tal.

296041. SMÖRASK, kalksten, allmoge, tidigt 1800-tal.

Höjd 11 cm. Längd 13,5 cm. Bredd 10 cm.

Slitage, nagg.
En fot lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.
En fot lagad.

Antal besök: 2 144