STRIPPAT TALLKÖTT SÄKERT MED NÄTDÖRR.

2960345. STRIPPAT TALLKÖTT SÄKERT MED NÄTDÖRR.

45cm bred, 52.5cm hög, 29cm djup.

Inga märkbara skador eller tillståndsproblem, med normalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 325