SMYCKEN: bijouterier och silversmycken 5 st vikt 75 gram.

296013. SMYCKEN: bijouterier och silversmycken 5 st vikt 75 gram.

Diverse bijouterier, lockask i koppar, orden.
Silversmycken, varav ett halssmycke(tre blommor) med utfällbara glasögon.
Proveniens: Kurt och Inga Ahlström, Sjöbonäs egendom, Hjo.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 033