TAKLAMPOR, 1 par, troligen Luxus, 1950-tal.

296003. TAKLAMPOR, 1 par, troligen Luxus, 1950-tal.

Taklampor teak, glas
lampans höjd utan sladd 30 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampor teak, glas

Obet bruksslitage.

Antal besök: 1 100