MATSERVIS, 34 delar, 1930-40-tal.

29597. MATSERVIS, 34 delar, 1930-40-tal.

12 st Mattallrikar
7 st Djupa
4 st Mellantallrikar
1 st Såsskål
1 st Bringare
1 st Soppterrin
7 st Uppläggningsfat 25 - 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st Mattallrikar
7 st Djupa
4 st Mellantallrikar
1 st Såsskål
1 st Bringare
1 st Soppterrin

Bruksslitage.

Antal besök: 5 379