GLASSERVISDELAR, 14 st, starkvinsglas, 1800-talets slut.

295961. GLASSERVISDELAR, 14 st, starkvinsglas, 1800-talets slut.

S.k. paraplyglas.
Olika höjd, 11 - 11,5 cm samt olika diameter.

Bruksskick.
Något varierande höjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

S.k. paraplyglas.

Bruksskick.
Något varierande höjd.

Antal besök: 745