VITRINSKÅP, Louis VXI-stil, 1900-tal.

29591. VITRINSKÅP, Louis VXI-stil, 1900-tal.

Fanerat med mahogny, lister och dekorelement i brons. Längd 66, bredd 33, höjd 140 cm.

Bruksslitage. spricka i sidoglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 941