PENNOR, 8 st, 1900-tal.

PENNOR, 8 st, 1900-tal.
295861. PENNOR, 8 st, 1900-tal.

Kulspets, reservoar och Bland annat:
Pierre Cardin, kulspetspenna och Pelikan reservoair.

Kraftigt slitage. En penna med namn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 410