OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Haarlem, Nederländerna. Olja på duk, 1800-tal.

295844. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Haarlem, Nederländerna. Olja på duk, 1800-tal.

35 x 47,5 cm.

Signatur övermålad. Krackelyr, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 47,5 cm.

Antal besök: 816