NILS HANS CHRISTIANSEN. Fjordlandskap med båtar och hus. Olja på duk, signerad NH Christiansen.

295843. NILS HANS CHRISTIANSEN. Fjordlandskap med båtar och hus. Olja på duk, signerad NH Christiansen.

Ca 49 x 75 cm.

Dukskador, krackelyr, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 49 x 75 cm.

Antal besök: 3 275