Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
WILLIAM COLLINS. "Helping Daddy". Olja på pannå, signerad Wm Collins.
295841. WILLIAM COLLINS. "Helping Daddy". Olja på pannå, signerad Wm Collins.
20 x 30,5 cm.
Fläckar, krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
20 x 30,5 cm.
Fläckar, krackelyr.
Växjö Auktionskammare
1 076