SKÅP, 1900-tal.

SKÅP, 1900-tal.
295776. SKÅP, 1900-tal.

Med dekor av figurer.
Längd 88 bredd 42 höjd 120 cm.

Slitage, lackskador, blekt, fläckar. Nyckelbussningar med skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
295776. SKÅP, 1900-tal.

Med dekor av figurer.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 004