SKEPPSLYKTOR, 2 st, Anchor.

SKEPPSLYKTOR, 2 st, Anchor.
295681. SKEPPSLYKTOR, 2 st, Anchor.

Fotogenlampor med kopparmontering och lampa i klarglas
Höjd 34 cm
Stämplad Anchor.

Bruksskick
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm
Stämplad Anchor.

Bruksskick
Ej funktionstestade.

Antal besök: 1 784