Fotogenlampor med kopparmontering och lampa i klarglas
Höjd 34 cm
Stämplad Anchor.
Bruksskick
Ej funktionstestade.
Höjd 34 cm
Stämplad Anchor.
Bruksskick
Ej funktionstestade.