K G NILSSON. Färglitografi, komposition med midsommarstång, signerad, numrerad 106/110 samt daterad 1974.

295649. K G NILSSON. Färglitografi, komposition med midsommarstång, signerad, numrerad 106/110 samt daterad 1974.

Bildyta 63x50 cm.

Karl Gustaf Nilson, född 23 januari 1942 i Falun.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 63x50 cm.

Antal besök: 786