MATSALSSKÅP, mahogny, 1900-tal.

295635. MATSALSSKÅP, mahogny, 1900-tal.

Höjd 180 cm. Djup 42 cm. Längd 120 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 759