PARTI TRÄFÖREMÅL, 3 delar, bl a apa, Kay Bojesen, Danmark.

295611. PARTI TRÄFÖREMÅL, 3 delar, bl a apa, Kay Bojesen, Danmark.

Apa, teak och limbaträ
Längd 18 cm.
Brännstämplad under foten Kay Bojesen, Denmark, Copyright
Ledad figur i trä, höjd 33 cm
Pepparkvarn i trä, höjd 28,5 cm
Stämplad Laurids Lönborg, Made in Denmark.

Apa med två lösa armar, torrt virke
Ledad figur saknar 1 fot
Pepparkvarn med slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Apa, teak och limbaträ
Längd 18 cm.
Ledad figur i trä, höjd 33 cm

Ledad figur saknar 1 fot

Antal besök: 1 514