Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
EVE BRUNO JOHANSSON. Gatuvy från Frankrike, olja på pannå, signerad E Bruno Johansson.
295601. EVE BRUNO JOHANSSON. Gatuvy från Frankrike, olja på pannå, signerad E Bruno Johansson.
Mått: 40x50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått: 40x50 cm.
Garpenhus Auktioner
1 309