EVE BRUNO JOHANSSON. Gatuvy från Frankrike, olja på pannå, signerad E Bruno Johansson.

295601. EVE BRUNO JOHANSSON. Gatuvy från Frankrike, olja på pannå, signerad E Bruno Johansson.

Mått: 40x50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 40x50 cm.

Antal besök: 1 309