FARTYGSVENTILER, 1 par, 1900-tal, mässing.

295599. FARTYGSVENTILER, 1 par, 1900-tal, mässing.

Diameter 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 29 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 578