SERVIS, 38 delar, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

295522. SERVIS, 38 delar, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

11 tallrikar, 11 gröttallrikar?, 6 assietter, 6 koppar och fat, 2 skåalr, 1 uppläggningsfat, 1 bringare.

1 skål med nagg+ ytslitage, 11 gröttallrikar med slitage, bringare med slitage, större skål med slitage, fat med slitage, 6 assietter med slitage, 11 tallrikar med slitage + 1 nagg evetuellt beror på hur man ser på det, 6 kaffekoppar med slitage, 6 kaffefat med slitage, kan eventuellt finnas någon lagning, svårt att se.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 784