1 skål med nagg+ ytslitage, 11 gröttallrikar med slitage, bringare med slitage, större skål med slitage, fat med slitage, 6 assietter med slitage, 11 tallrikar med slitage + 1 nagg evetuellt beror på hur man ser på det, 6 kaffekoppar med slitage, 6 kaffefat med slitage, kan eventuellt finnas någon lagning, svårt att se.