295492. SILVER, set i tre delar, Birmingham, tidigt 1900-tal.
Cigarettetui samt tändstickshållare stämplad William Henry Sparrow Birmingham 1902/1913.
Dosa, stämplad W H Birmingham 1914.
Total vikt ca 129 gram.
Slitage, cigarettetui svårstängd, enstaka skador, gravyr.