Käppgrepp (delvis fyllt), fingerborg, servettering, 4 kaffeskedar (längd 12 cm) samt skål Jan Brunk.
Vikt exkl käppgrepp ca 130 gram.
Slitage, gravyrer, skador, bucklor.