SILVER, 8 delar, bland annat Jan Brunk Stockholm 1979. 1800/1900-tal.

295460. SILVER, 8 delar, bland annat Jan Brunk Stockholm 1979. 1800/1900-tal.

Käppgrepp (delvis fyllt), fingerborg, servettering, 4 kaffeskedar (längd 12 cm) samt skål Jan Brunk.

Vikt exkl käppgrepp ca 130 gram.

Slitage, gravyrer, skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 145