BÅLSKÅL, Rörstrand, 1800-tal.

BÅLSKÅL, Rörstrand, 1800-tal.
295400. BÅLSKÅL, Rörstrand, 1800-tal.

Blå dekor, höjd 18, diam 32 cm.

Proveniens: Kurt och Inga Ahlström, Sjöbonäs egendom, Hjo.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 582