SOFFA, 1800-tal.

SOFFA, 1800-tal.
295362. SOFFA, 1800-tal.

Utdragbar. Längd ca. 190 cm.

Bruksslitage. Rygg med mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
295362. SOFFA, 1800-tal.

Utdragbar. Längd ca. 190 cm.

Antal besök: 700